Montáž a servis

Montáž a nastavenie u zákazníka

Montáž u kupujúceho je vždy zaistená jedným servisným technikom a je teda nutné, aby kupujúci zaistil umiestnenie tovaru na miesto montáže.

Pri fitness produkte s cenou nad 1 150 EUR alebo s označením “Montáž zadarmo” si môžete montáž a nastavenie konkrétneho produktu objednať zadarmo (montáž je potrebné si objednať – v objednávke alebo e-mailom na servis@strongvia.sk). Montáž zadarmo sa nevzťahuje na celkovú sumu objednávky nad 1 150 €, ale vzťahuje sa na jednotlivý produkt s cenou vyššou ako 1 150 €. Odborná montáž je vykonaná len na tovar umiestnený na území SR.

Pri fitness produkte s cenou nižšou ako 1 150 EUR má zákazník možnosť objednať montáž na karte produktu v nasledujúcich kategóriách:
1. Odborná montáž skupiny-1 – 32 EUR (trampolína, rotoped, veslovací trenažér, cyklotrenažér, stepper, vibrogym, recumbent, posilňovacie lavice)
2. Odborná montáž skupiny-2 – 42 EUR (eliptical, bežecký pás, posilňovacie stroje)
3. Odborná montáž skupiny-3 – 60 EUR (posilňovacie veže, zložité posilňovacie stroje)
Po obdržaní tovaru Vás do 2 pracovných dní kontaktuje servisný pracovník aby si s Vami dohodol termín montáže, resp. si môžete dohodnúť individuálny termín mailom na servis@strongvia.sk.

V prípade, že ste si neobjednali montáž a chcete si ju dodatočne objednať (tovar máte už doma), pošlite mailom objednávku na montáž, vystaví sa Vám faktúra a po uhradení Vás bude kontaktovať servisný technik, ktorý si s Vami dohodne montáž.